Jaké jsou rozdíly mezi grily Monolith Guru a Monolith Le Chef?

Dobrý den, můžete mi poradit, v čem se liší keramické grily Monolith Guru Edition a Monolith Le Chef? Děkuji za odpověď.
12.04.2019 David B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávané keramické grily Monolith Guru EditionMonolith Le Chef se stojanem se liší šíří příslušenství. Oba grily jsou bohatě vybavené nejrůznějším příslušenstvím a poskytují svému majiteli široké uživatelské rozhraní, ale Monolith Guru Editon má přece jen něco navíc. Konkrétně se jedná o digitální teploměr s čidlem pro co nejpřesnější měření teploty přímo uvnitř grilovaných pokrmů. Kromě této moderní termosondy je gril Monolith Guru Edition vybaven také speciálním fukarem, který pomáhá urychlit zapalování briket/dřevěného uhlí. Drobné, rozdíly jsou také mezi větracími průduchy umístěnými v poklopu, ale liší se pouze vizuálně, z funkčního hlediska jsou oba typy větracích průduchů stejné. Jinak se grily v ničem dalším neliší.

V případě, že budete mít o některý z poptávaných keramických grilů Monolith zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte nás oslovit. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat přes kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vypravit do našeho obchodu Vladeko v Tachlovicích, kde si můžete oba grily prohlédnout na vlastní oči a s vašimi případnými dotazy si hravě poradí jeden z našich technických poradců.

Monolith Guru Edition
Digitální termosonda
Čidlo k digitální termosondě
vnitřek grilu
Větrací průduch v poklopu
Fukar na rozpalování dřevěného uhlí
Gril Monolith Le Chef se stojanem
mezi větracími průduchy jsou drobné rozdíly
100-4801
vnitřek grilu Le Chef

Aktuality

Archiv aktualit