Jaké jsou rozdíly mezi kotlovými grily Master Touch Premium GBS a Master Touch E-5750?

Dobrý den, můžete mi říct, jaké jsou rozdíly mezi kotlovými grily Master Touch SE E-5775 Master Touch E-5750? Děkuji za odpověď.
05.02.2019 Josef S.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Základ obou grilů je stejný – velký kotel o průměru 57 centimetrů, držák na termosondu iGrill 2, vysoký poklop s teploměrem, díky kterému lze na roštu grilovat i větší kusy masa, a oba grily podpírají tři nohy (z toho dvě s kolečky), takže gril má optimální pracovní výšku a snadno se převáží z místa na místo. Oba grily jsou také vybaveny grilovacím roštem GBS, který umožňuje používat na grilu všechny druhy příslušenství Weber GBS, ovšem s tím rozdílem, že Master Touch SE E-5775 má rošt z nerezové oceli, zatímco model Master Touch E-5750 je vybaven chromovaným grilovacím roštem. Navíc ke grilu Master Touch SE E-5775 dostane jako dárek litinovou mřížku Sear Grate, která se skvěle osvědčila při grilování steaků a obecně plátků masa. Tolik k podobným znakům mezi oběma grily.

Jeden z hlavních rozdílů mezi oběma dotazovanými grily spočívá v provedení víka, respektive ve způsobu uchycení víka. Model Master Touch E-5750 má ke kotli přišroubovaný standardní držák na poklop jako ostatní Master Touche, ale Weber gril Master Touch SE E-5775 má víko uchycené pomocí pantu. Při grilování tak máte vždy volné ruce a nemusíte víko ani nikam odkládat a riskovat tak vypálený kruh v trávníku apod. Kotlový Master Touch SE E-5775 má také pestřejší základní výbavu. Kromě již zmíněného nerezového roštu je Master Touch SE E-5775 vybaven také speciálním difuzérem z nerezové oceli, který slouží při nepřímém grilování a uzení, kdy je potřeba výrazně nižších teplot než při klasickém grilování.

V případě, že budete mít o některý z poptávaných kotlových grilů Weber zájem, nebo kdybyste se měl nějaké další otázky, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nás můžete oslovit pomocí kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navíštvit přímo v naší prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde s vámi vše probere jeden z našeho týmu technických poradců.

1
2
3
4
5
4372-gril-weber-master-touch-gbs-e-5750-cerny
4373-gril-weber-master-touch-gbs-e-5750-cerny
4374-gril-weber-master-touch-gbs-e-5750-cerny
4371-gril-weber-master-touch-gbs-e-5750-cerny
4370-gril-weber-master-touch-gbs-e-5750-cerny

Aktuality

Archiv aktualit