Jaké jsou rozměry litinové pánve Weber?

Dobrý den, na vašich stránkách jsem narazil na pěknou litinovou pánev. Ale dřív než si jí objednám, bych rád věděl, jaké jsou její rozměry. Můžete mi říct, jak je pánev vysoká a kolik má v průměru? Děkuji za vaši odpověď.
14.06.2019 Klára B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávaná litinová pánev je vysoká 2,5 centimetrů a v průměru má 30,5 centimetru. Pánev je z kolekce příslušenství Weber GBS a je určena primárně pro grily vybavené speciálním grilovacím roštem GBS s vyjímatelným středem. Pánev je vhodná na přípravu zeleniny, masových směsí, ale můžete na ní udělat i vaječnou omeletu, či sladké palačinky, lívance apod. Litinová pánev stojí 1 590 korun a na našich webových stránkách jí snadno najdete pod katalogovým číslem 7421.

V případě, že bude váš zájem o litinovou pánev trvat, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, případně nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vypravit do našeho kamenného obchodu Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde máme litinovou pánev vystavenou, a s případnými dotazy se můžete obrátit na jednoho z našich odborných poradců.

losos-na-masle-875
losos-na-masle-877
losos-na-masle-879
losos-na-masle-880

Aktuality

Archiv aktualit