Jaké jsou rozměry nerezového udící boxu?

Dobrý den, jaké jsou vnější rozměry udícího boxu, výška, šířka, délka? Děkuji.
03.01.2020 Petr M.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Udící box má rozměry 25 x 11,5 x 5,5 cm. Je vyrobený z nerezové oceli a je vhodný pro kotlové, plynové i elektrické grily. Box jednoduše naplníme udícími lupínky a položíme ho na grilovací rošt v grilu. Udící lupínky je před použitím potřeba namočit do vody na nejméně 30 minut.

Na výběr máte z několika druhů udících lupínků. Můžeme použít lupínky podle grilovaného masa - udící lupínky na ryby a mořské plody, na drůbež, na hovězí maso nebo na vepřové maso. Druhou možností je výběr lupínků dle konkrétní dřeviny. Zde nabízíme lupníky z pekanového ořechu, bílého ořechu, jabloně, whisky nebo mesquite. 

Nerezový udící box

V případě, že byste si chtěl nerezový udící box zakoupit nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

img-3675
nerezovy-udici-box-0003
nerezovy-udici-box-0004

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit