Jaké jsou rozměry obalu na grily Genesis II se 3 hořáky?

Dobrý den, můžete mi prosím říct, jaké jsou rozměry obalu na grily Genesis II se 3 hořáky? Bude obal pasovat i na můj plynový gril Weber Genesis II E-310 GBS? Děkuji za odpověď.
Vladislav P.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávaný ochranný obal má rozměry 113 x 147,3 x 63,5 cm (výška x šířka x hloubka). Obal je ušitý z neprodyšné PVC tkaniny a chrání gril před deštěm, sněhem a dalšími klimatickými vlivy a také před prachem a jinými nečistotami. Ochranný obal Weber Premium na grily Genesis II se 3 hořáky stojí 3 290 korun a na našich webových stránkách ho najdete pod katalogovým číslem 7134.

Pokud bude váš zájem o ochranný obal nadále trvat, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

img-5640-1-cmsmain
100-0615
img-7108
img-6116

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit