Jaké jsou rozměry plynového grilu Weber Genesis II E-310 GBS

Dobrý den, mám dotaz k rozměru grilu Weber Genesis II E-310 GBS. Jaká je prosím vnější délka grilu se sklopenou levou poličkou? A lze sklopit oba ty stolečky na čistou délku grilu a kolik by to bylo cm? Předem děkuji za info.
05.02.2020 Lucie V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Vámi dotazovaný plynový gril Weber Genesis II E-310 GBS má celkovou šířku vč. dvou odkládacích stolečků 144 cm. U tohoto grilu bohužel není možnost sklopení ani jednoho z nich. Je však možné jeden nebo oba stolečky ke grilu nepřimontovat. Šířka grilu s ponechaným jedním stolečkem na pravé straně grilu - kde je kryt na PB lahev, je 109 cm.  V případě, že ke grilu nepřipevníte ani jeden ze stolečků ani kryt na PB lahev, šířka samotného grilu je pak 73 cm. S ponecháním krytu na PB lahev je šířka 95 cm.

Ještě máme v nabídce plynový gril Weber Genesis II S-310 GBS, kde je možno jeden z bočních stolků sklopit. Celková šířka tohoto grilu je 135 cm, se sklopeným levým stolečkem je to 113 cm. Tento gril je aktuálně v nabídce ve dvou provedení a to buď s možností sklopení jednoho bočního stolečku nebo s pevně ukotvenými oběma stolky. 

Oba tyto plynové grily Weber jsou co se týká funkcí naprosto totožné. Rozdíl je pouze v umístění otvoru pro grilovací pánve a jiné příslušenství GBS, kdy u jednoho je přímo ve středu grilovací plochy a u druhého mírně posunut do strany. 

V případě, že si budete chtít jeden z grilů objednat, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

rozmer-weber-genesisii-e-310gbs-0002
rozmer-weber-genesisii-e-310gbs-0004
rozmer-weber-genesisii-e-310gbs-0007

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit