Jaké jsou rozměry udící štěpky Borniak?

Dobrý den, jaké jsou rozměry udící štěpky Borniak švestka 10 l a je tato štěpka na uzení vhodná pro generátor kouře Dymbox? Děkuji za odpověď.
07.01.2019 Miroslav B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pokud jde o její použití v generátorech kouře Dymbox, nemůže vám jí pro tento ty generátoru doporučit, protože jsme jí v něm nikdy nezkoušeli. Nicméně udící štěpka Borniak se velikostně velmi podobá štěpce používané v generátorech kouře Dymbox, takže by neměl být problém jí použít i generátoru Dymbox. Pro ilustraci přikládám několik fotek udící štěpky Borniak švestka, ze kterých je její velikost dobře patrná.

V případě, že budete mít o udící štěpku Borniak švestka 10 l zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

100-1955
100-3261
100-2051
100-3258
100-2105

Aktuality

Archiv aktualit