Jaké postranní poličky použít pro gril Master Touch?

Dobrý den, ráda bych koupila nějaké příslušenství ke grilu Master Touch GBS jako dárek. Budou k tomuto grilu pasovat postranní poličky, které máte v příslušenství? Děkuji.
22.11.2019 Dana F.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Vámi dotazované postranní poličky bohužel nejsou určeny pro tento gril. Odklápěcí postranní poličky jsou určeny pouze pro plynové grily Weber řady Q 100/1000. Pro grily Master Touch se pro tyto účely používá Weber postranní stolek, který bude v případě Vašeho zájmu velmi praktickým a zároveň u grilu velmi hezky vypadajícím dárkem. Odkládací plocha stolku je vyrobena z bambusového dřeva a jako podpěra mu slouží pevná nerezová noha s protiskluzovým zakončením.

Bambusový stolek ke grilu Master Touch

V případě, že si budete chtít bambusový postranní stolek objednat, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

postranni-policky-k-master-touch-0001
postranni-policky-k-master-touch-0005
postranni-policky-k-master-touch-0004
postranni-policky-k-master-touch-0007

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit