Jaké příslušenství potřebuji ke grilu Big Green Egg?

Dobrý den, kamarád si u Vás koupil před rokem Big Green Egg, ale co si pamatuji, musel ještě nějaké věci dodatečně dokupovat. Co je ke grilu nutné dokoupit, abych ho mohl rovnou začít používat?
Josef F.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Máte pravdu, ke keramickému grilu Big Green Egg je potřeba pro jeho okamžité použití zakoupit ještě pár dalších věcí. Dalším řešením je možnost zakoupení grilu v balíčku Start, který všechny tyto nezbytnosti obsahuje. 

big green egg large

Jako první je potřeba křehký keramický gril umístit do nějakého stojanu či tepelně odolné konstrukce. V nabídce výrobce můžete najít:

  • podstavce pod gril
  • stojany ke grilu
  • akátové stoly
  • základní rámy stolu EGG Frame

Kompletní nabídku možností, kam gril umístit najdete v kategorii stojany Big Green Egg

conveegtor grilu big green egg

Dalším nezbytným příslušenstvím ke grilu je keramický convEGGtor. Ten umožní v Big Green Egg zauzovat, péct či grilovat nepřímou metodou. ConvEGGtor chrání maso před žárem z ohniště a zároveň teplo rozptyluje, tak aby působilo na maso ze všech stran rovnoměrně.  Aby se ConvEGGtor nezašpinil, jako ten náš na obrázku, můžete ho před použitím zabalit do alobalu.

chleba v grilu big green egg

Pokud se chystáte v grilu péct chleba či slané koláče, bude se Vám také hodit pizza kámen, který je na rozdíl od roštu celistvý. Současně poslouží jako dodatečná ochrana před spodním žárem.

V případě, že budete mít další otázky ohledně keramických grilů Big Green Egg nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jake-prislusenstvi-big-green-egg-potrebuji
2-jake-prislusenstvi-big-green-egg-potrebuji
3-jake-prislusenstvi-big-green-egg-potrebuji

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit