Jakou planchu zakoupit k peletovému grilu Pit Boss Navigator 850?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné použít litinovou planchu pro peletové grily Pit Boss i v grile Pit Boss Navigator 850. V seznamu kompatibilních grilů není. Předem děkuji.
Radek B.

Naše odpověď:

Dobrý den, Radku, děkujeme za otázku. Litinová plancha pro peletové grily Pit Boss do modelu Navigator 850 naprosto perfektně zapadne. Deska ve Vašem případě nahradí dva ze tří litinových roštů. Rozměr grilovací plochy, kterou vám deska poskytne je 49 x 37 cm. Také se jedná o pořádný kus litiny - deska sama o sobě váží 6 kg. Vzhledem k tomu, že sahá až do zadní části grilu, doporučujeme sundat i horní rošt, pokud plánujete využít celou její plochu. 

litinová plancha pro peletové grily

Litinová plancha pro peletové grily

Tuk a přebytečné šťávy z grilovaného masa lze částečně odstranit z desky již během grilování díky otvoru k tomu určenému. Ten se nachází v přední části desky. Uvnitř grilovací komory, přímo pod otvorem, je pak žlábek, kterým tuk teče dále do kbelíku umístěného na pravé straně grilu.

litinová plancha pro peletové grily

V případě, že budete mít další otázky ohledně peletových grilů Pit Boss nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit