Jakou wok pánev do grilu Weber Q2400?

Dobrý den, na Vašich stránkách mne zaujal produkt Litinová Wok pánev s poklicí a pařákem. Sháníme wok pánev na náš gril Weber Q2400, ale nevím, zda se tento výrobek na náš gril hodí a bude na něj pasovat. A je potřeba ještě něco dokoupit? Děkuji.
20.05.2020 Petra V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz a za zájem o náš produkt Litinová Wok pánev s poklicí a pařákem. Tato pánev do grilu Weber Q2400 úplně dobře nepasuje. Pánev v grilu dobře sedí, určitě v ní budete moci pohodlně vařit, ale víko grilu s pánví uvnitř nezavřete. Snažili jsme se pro Vás najít menší pánev, která by do grilu pasovala, ale bohužel menší wok pánve v nabídce ani Weber ani jiný výrobce, jejichž produkty nabízíme, nemá. 

Wok pánev v grilu Weber Q2400


V případě, že si i tak budete chtít wok pánev objednat, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

wok-panev-do-weber-q2400-0001
wok-panev-do-weber-q2400-0002
wok-panev-do-weber-q2400-0004

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit