Jaký je rozdíl mezi udírnami Master Smoker 40 XL a Master Smoker 40 XLD?

Dobrý den, v čem se od sebe liší udírny Master Smoker 40 XL a Master Smoker 40 XLD?
19.10.2021 Vladislav C.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jedná se o dřevěné udírny, které vyrábíme v naší dílně, takže o jejich vlastnostech a možnosti použití máme ty nejlepší informace. Rozdíl mezi těmito dvěma udírnami je pouze v opálení, nebo chcete-li v barvě udírny. Dřevěná udírna Master Smoker 40 XL je ta světlejší varianta, oproti tmavé udírně Master Smoker 40 XLD se však jinak, než barevným provedením neliší. Bude tak záležet pouze na vašem vkusu, popřípadě souladu s ostatním zahradním nábytkem. Vaše volba však nebude mít žádný vliv na výkon.  

udírna master smoker

Dřevěné udírny jsou tedy vyráběny ve dvou barevných provedeních a třech velikostech - M, L, XL. Nově teď dřevěné udírny opatřujeme slušivým logem, které ještě více přispěje k tomu, aby se z vaší nové udírny stal klenot, který bude obdivovat nejedna návštěva či soused.

dřevěná udírna master smoker

Nutno také dodat, že uzení v dřevěných udírnách probíhá tradiční metodou, to znamená, že veškerá práce je na Vás. Pokud byste chtěl přeci jen něco lehčího na obsluhu, tak doporučujeme se poohlédnout po elektrické udírně ať už po elektrické udírně Borniak nebo elektrické udírně Bradley, které máme u nás v nabídce.  

domácí elektrická udírna

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit