Jaký je rozdíl mezi udírnou BBD-150 a udírnou UWD-150?

Dobrý den, mám zájem o koupi udírny pro uzení klientům našeho penzionu. Zaujaly mě udírny Borniak. Jaký je rozdíl mezi udírnou BBD-150 a udírnou UWD-150? Děkuji.
09.08.2019 Bohumil S.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na první pohled se může zdát, že mezi těmito dvěma typy udíren není žádný rozdíl. Velikostně jsou obě udírny stejné a ani v maximálním množství připravovaného masa není rozdíl. Obě udírny Borniak jsou digitální, nastavení teploty je naprosto intuitivní a snadné.

Jaký je rozdíl mezi udírnou BBD-150 a udírnou UWD-150

Ten zásadní rozdíl je v topné spirále. U nového modelu BBD-150 je spirála trojitá s masivním výkonem až 1900W, zatímco model UWD-150 má pouze dvojitou spirálu a výkon 1400W. V elektrické udírně Borniak BBD-150 je díky vysokému výkonu tepelné spirály možno dosáhnout teploty až 150°C, při které jste schopen grilovat technikou klasického amerického low-and-slow barbecue. S modelem BBD-150 tedy nedostanete pouze udírnu, domů Vám dorazí multifunkční přístroj schopný mnoha věcí najednou.

Jaký je rozdíl mezi udírnou BBD-150 a udírnou UWD-150

Pokud máte o udírnu Borniak BBD-150 nebo UWD-150 zájem nebo se chcete zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář, také se za námi můžete vydat do našeho obchodu Weber World Vladeko, kde máme obě udírny vystavené. S případnými dotazy se můžete obrátit i na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit