Jaký je výběr jazyků v aplikaci sady bezdrátových grilovacích teploměrů MEATER Block?

Dobrý den, prosím Vás, jaké jazyky můžete v aplikaci produktu MEATER Block sada bezdrátových teploměrů na maso nastavit? Ptám se kvůli tomu, že ho chci věnovat jako dárek kamarádovi ze zahraničí.
Vladimír F.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V tomto ohledu by neměl být problém. Aplikaci MEATER Block sada bezdrátových teploměrů na maso lze nastavit hned v několika jazycích. Kromě našeho mateřského jazyka - češtiny, mezi ně patří i angličtina, dánština, finština, francouzština, holandština, italština, norština, němčina, polština, španělština, švédština – takže poslouží opravdu velkému rozpětí zákazníků.

Bezdrátový teploměr do masa

To samé platí i pro ostatní produkty od stejnojmenné značky - MEATER bezdrátový teploměr na maso a MEATER+ bezdrátový teploměr na maso, které najdete u nás v nabídce. I tyto teploměry využívají totiž stejnou aplikaci. Aplikaci je dostupná jak pro zařízení s iOS 10.3 a novější, tak pro Android 5.0 a vyšší. Zařízení se liší tím, že obsahují pouze jednu sondu, kdežto v MEATER Block sadě bezdrátových teploměrů na maso najdete sondy hned čtyři.

aplikace pro bezdrátový teploměr Meater

Pokud sondě dochází energie, aplikace v telefonu Vás o tom bude informovat. Sonda je totiž připojena skrze Bluetooth s dosahem 50 m. K nabití sondy slouží dřevěný skladovací box, do kterého stačí sondu umístit. Do boxu se vkládají tužkové baterie AA. Aplikace Vám také přijde vhod kvůli notifikacím, které Vás též upozorní v případě přiblížení se k teplotnímu limitu. Jistě také oceníte, že v ní najdete doporučené teploty pro různé druhy masa.  

sonda do masa Meater

V případě, že budete mít další otázky ohledně nastavení zařízení nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.    

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit