Jaký litinový tál pasuje do mého grilu Weber Genesis II E-315 GBS?

Dobrý den, můžu se zeptat, zda bude litinový tál pro Weber grily Q 300/320 a 3000/3200 pasovat do grilu Weber Genesis II E-315 GBS? A pokud ne, jaký typ tálu byste mi pro můj gril doporučili?
14.06.2019 Vladimír M.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Bohužel, poptávaný litinový tál do vašeho grilu pasovat nebude. Jedná se o produkt přímo určený pro plynové grily Weber Q. Do vašeho grilu můžete, jako alternativu za litinový tál použít litinovou pánev z kolekce příslušenství Weber GBS. S litinovou pánví můžete na vašem grilu připravovat stejná jídla, jaká byste mohl dělat na litinovém tálu. Navíc je pánev hlubší než tál, takže se okruh jídel, která lze na grilu připravit, ještě rozšíří. Cena litinové pánve Weber je 1 590 korun a v našem e-shopu jí najdete pod katalogovým číslem 7421.

V případě, že budete mít o doporučovanou litinovou pánev zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete na naší zákaznické lince anebo nám své dotazy můžete posílat přes kontaktní online formulář na našich webových stránkách. Další možností je navštívit nás v našem kamenném obchodě Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), na adrese Karlštejnská 97, kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

hovezi224
kureci-jatra-140
kureci320
hovezi225

Aktuality

Archiv aktualit