Jaký peletový gril používá Starej Fotr?

Dobrý den, jaký gril na dřevěné pelety používá Starej Fotr ve svých videích? Děkuji.
Jan Z.

Naše odpověď:

Dobrý den, Honzo, děkujeme Vám za otázku. Gril na dřevěné pelety, který můžete vidět na videu Starého Fotra je americký peletový gril Pit Boss Austin XL. Gril se od ostatních peletových grilů odlišuje svým měděným designem a pro svou funkčnost a vysoký výkon je velmi oblíbený.  

Gril je vybaven přehledným LCD displejem, který vám umožňuje jednoduše nastavit a sledovat teplotu při grilování. Teplotní sondy na měření teploty uvnitř masa, které jsou součástí balení grilu, Vám navíc umožňují dosáhnout přesného a dokonalého výsledku.

jaký peletový gril používá starej fotr

Peletové grily perfektně poslouží pro grilování menších i větších kusů masa, uzenin, zeleniny i mořských plodů. Do větších modelů grilů naprosto pohodlně umístíte i celé sele.

jaký peletový gril používá starej fotr

V peletových grilech máte možnost grilování metodou Low and Slow - grilování při nízkých teplotách po delší dobu i přímého grilování na otevřeném ohni. Jako bonus si můžete vybrat z mnoha "příchutí" pelet a ovonět tak grilované maso pokaždé trochu jinak. 

Příchutě pelet Pit Boss do peletových grilů:

jaký gril peletový gril používá starej fotr

V případě, že budete mít další otázky ohledně peletových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit