Jaký průměr má otvor u stolu EGG Frame pro gril Big Green Egg Medium?

Dobrý den, jaký průměr má horní kruhový otvor stolu EGG Frame pro keramický gril Big Green Egg Medium? Děkuji.
Pavel P.

Naše odpověď:

Dobrý den Pavle, horní průměr otvoru na desce základního rámu EGG Frame určeného pro keramický gril Big Green Egg velikosti Medium je 45,5 cm.

gril big green egg

Na obrázku viz. níže můžete vidět, jakým způsobem je samotná vana grilu usazena v konstrukci rámu. Tento pojízdný rám s grilem máme vystavený u nás na prodejně trvale a využíváme jej i při kurzech grilování.

gril big green egg

Jen bychom Vás ještě rádi upozornili, že během montáže je nutné mít do konstrukce stolu zasazenou i horní desku s otvorem, a až teprve poté vložit gril. Horní část keramické vany grilu je o něco širší než otvor v desce. Obrácený postup není možný a hrozí poškození grilu.

gril big green egg

Pokud budete mít další dotazy ke grilům Big Green Egg nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit