Jaký teploměr do masa můžu použít při grilování na otočném rožni?

Můžete mi prosím doporučit teploměr k otočnému rožni na plynový gril, který je jednoduchý na ovládání a půjde použít i během rožnění? Nechci žádné kabely, které by se mohly při rožnění zamotat. Děkuji
Jiří A.

Naše odpověď:

Dobrý den Jiří, pro potřeby grilování masa na otočném rožni v plynovém grilu Vám můžeme doporučit bezdrátový teploměr Meater 2 plus. Tento teploměr je ideálním řešením pro ty, kteří preferují snadné použití bez zápasu s  kabely. Díky jeho úplně bezdrátovému designu se můžete soustředit na grilování bez obav z namotání nebo omezení, které mohou sondy do masa s přívodním kabelem způsobit.

jaký teploměr použít při rožnění

Meater 2 plus navíc nabízí pokročilé funkce, jako je dlouhý dosah připojení až 75 m. To Vám umožní sledovat teplotu masa z pohodlí domova za pomoci chytrého telefonu nebo tabletu. S aplikací Meater můžete v reálném čase sledovat teplotu masa a dostávat upozornění, když je čas snížit nebo zvýšit teplotu uvnitř grilu nebo jídlo z grilu vyjmout. To zajistí, že maso bude vždy ugrilované k Vaší spokojenosti.

jaký teploměr použít při rožnění

V případě, že budete mít další otázky ohledně teploměrů MEATER, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.   

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit