Je možné koupit náhradní kabel pro udírnu Bradley Smoker 6 digitální?

Dobrý den, sháním kabel, který propojuje generátor kouře s udírnou Bradley Smoker 6 digitální. Před pár dny mi ho totiž poškodila kočka. Dá se u Vás zakoupit náhradní?
17.12.2021 Petr K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Udírna Bradley Smoker 6 digitální spadá do početné kategorie digitální elektrické udírny. Vzhledem k tomu, že víme, že se podobné domácí nehody stávají a poškozená součástka nepatrné velikosti může mít zásadní vliv na funkčnosti celé udírny, máme na skladě náhradní díly, které zároveň využíváme k servisu udíren Bradley i udíren Borniak.

udírna bradly

Kabel, který poptáváte má shodné konce a slouží k tomu, aby udírna mohla komunikovat ovládací jednotkou, která se nachází na generátoru kouře. Pokud chybí, nebo je jako ve Vašem případě poškozený, ztratíte možnost ovládat topnou spirálu, jež slouží jako hlavní zdroj tepla v udírně.

udírna bradley

Pomocí ovládací jednotky pak maté pod kontrolou teplotu v udírně, jelikož se na její displeji zobrazuje její aktuální hodnota. Pomocí tlačítek pak ovládáte nejen topnou spirálu udírny, ale i to, jak dlouho topná spirála poběží. Čas fungování ovládáte i u generátoru kouře, u kterého se dá nastavit jiná doba trvání, než je tomu u topné spirály.

udírna bradley

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo jejich příslušenství, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit