Je možné napájet elektrický rozpalovač Looftlighter pomocí tužkových baterií?

Dobrý den, na vašich stránkách jsem si všiml elektrického rozpalovače briket Looftlighter. Chci se zeptat, je možné ho místo připojení do sítě napájet pomocí tužkových baterií? Děkuji za odpověď.
07.02.2019 Simona V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávaný elektrický podpalovač Looftlighter je možné napájet pouze připojením k rozvodné síti. Napájení pomocí tužkových nebo jakýchkoli jiných baterií není možné. Nicméně, rozpalovač dřevěného uhlí Looftlighter je pro připojení do sítě vybaven třímetrovým kabelem, což je dostatečná délka pro pohodlné a nekomplikované rozpalování briket nebo dřevěného uhlí. Elektrický rozpalovač Looftlighter stojí 1 694 korun a v našem internetovém obchodě jej najdete pod katalogovým číslem 8516799090.

V případě, že budete mít o elektrický rozpalovač Looftlighter nadále zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, případně kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde vše potřebné proberete s jedním z našich technických poradců.

c
img-3163
img-3169
img-3167
img-3171

Aktuality

Archiv aktualit