Je možné použít kompozitní plynovou lahev v karavanu?

Dobrý den, je kompozitová 5 kg bomba vhodná pro karavan? Má certifikát a lze ji opakovaně plnit propanem?
29.01.2020 Karel K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Kompozitní plynovou lahev lze naprosto pohodlně použít i v karavanu. Propan butanové lahve je možné znovu a znovu plnit. Přímo v naší prodejně je neplníme, ale je možné zde vyměnit prázdnou lahev z plnou. Z bezpečnostních důvodů bohužel nemůžeme plné plynové lahve ani zasílat poštou ani žádnou z přepravních firem. Můžete si však u nás zakoupit prázdnou lahev a nechat si jí naplnit na kterékoliv čerpací stanici Tomegas.

Kompozitní plynové lahve jsou nabízeny ve třech velikostech: nejmenší 5 kg, střední 7,5 kg a největší 10 kg. Tyto plynové bomby splňují platné EN normy.

Tyto kompozitní plynové lahve jsou vhodné pro všechny plynové grily Weber a plynové grily Napoleon.

V případě, že si budete chtít jednu z kompozitních plynových lahví objednat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

kompozitni-lahve-0002
kompozitni-lahve-0004

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit