Je plynový gril Weber Q 1200 vhodný pro nepřímé grilování?

Dobrý den, chtěl bych si koupit plynový gril Weber Q, ale nejdřív by mě zajímalo, dá se na tomto grilu grilovat přímou i nepřímou metodou? Není pro nepřímé grilování moc malý?
18.06.2019 Jan Ž.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Nepřímé grilování je na plynovém grilu Q 1200 možné, ale budete k tomu potřebovat dvě pomůcky, a to tepelný štít a tepelný rošt. Použití je jednoduché, stačí na grilovací rošt tepelný štít a na něj pak tepelný rošt. Oba doplňky najdete v nabídce našeho internetového obchodu, a to ve dvou velikostech. Velký tepelný štít stojí 279 korun a náleží mu produktové číslo 6562. Menší verze připadne na 199 korun a na našich stránkách jej najdete pod produktovým číslem 6561. Velký tepelný rošt prodáváme za cenu 799 korun a patří mu produktový kód 6564. Malý tepelný rošt je dostupný za cenu 649 korun.

V případě, že si budete chtít plynový gril Weber Q 1200 objednat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře anebo nás můžete navštívit v našem obchodě Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97. Zde si můžete prohlédnout gril na vlastní oči a vaše případné dotazy zodpoví jeden z našich technických poradců.

maly-tepelny-rost-1
maly-tepelny-stit-4
velky-tepelny-stit-10
maly-tepelny-rost-3
velky-tepelny-stit-9

Aktuality

Archiv aktualit