Je součástí generátoru kouře také zásobník na udící štěpku?

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám doma dřevěnou udírnu, ke které si chci pořídit generátor studeného kouře. Můžete mi říct, jestli má v sobě generátor nějaký zásobník na palivo, respektive udící štěpku, nebo se musí dávat zvlášť? Děkuji za odpověď.
14.01.2019 Libor V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Součástí poptávaného generátoru studeného kouře je i prostorný zásobník na udící štěpku. Plně naložený zásobník vystačí zhruba na 6 až 8 hodin uzení. Generátor studeného kouře Borniak stojí 4 200 korun a na našich webových stránkách je dohledatelný pod číslem GD-01.

V případě, že budete mít o generátor kouře zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Oslovit nás můžete například prostřednictvím naší zákaznické linky, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vypravit do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vás ujme jeden z našich technických poradců a vše, co vás zajímá, s vámi probere.

100-1577
100-1959
100-1692
100-1985

Aktuality

Archiv aktualit