Jsou v nabídce udící brikety Bradley buk?

Dobrý den, nejsou v nabídce také bukové brikety Bradley? Děkuji.
04.02.2020 Jan C.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Je nám líto, ale výrobce udící brikety z buku vůbec nevyrábí. Pro nás v České republice možná trochu nepochopitelné, ale v zámoří, odkud brikety dovážíme, není buk pro uzení oblíbeným druhem dřeva. Nejblíže bukovému dřevu z nabídky briket Bradley jsou brikety z javoru.

Udící brikety pro udírny Bradley jsou nabízeny v mnoha příchutích. Na výběr jsou příchutě jednotlivých druhů dřevin, které jsou pro uzení oblíbené v Kanadě, odkud jsou k nám udírny Bradley dováženy. Jedná se např. o brikety ze dřeva jabloně, bílého dubu, pekanu, dubu, javoru, třešně, hickory nebo olše. U každého typu briket naleznete informaci, ke kterému typu masa či uzenin je konkrétní dřevina vhodná. Tyto jsou nabízeny v balení po 48 kusech nebo po 120 kusech.

V nabídce jsou dále brikety se speciálními příchutěmi, které se hodí k uzení konkrétních potravin. Můžeme tedy udit na směsi dřevin s příchutí zázvoru, myslivecký bylin, chilli a kmínu, chmele, šalvěje nebo na briketách ze směsi karibských dřevin. Stejně tak i zde najdete u každé jednotlivé příchutě briket informaci, ke kterému typu masa, uzenin, ryb či sýrům jsou jednotlivé druhy určené. Tyto jsou nabízeny v balení po 48 kusech.

V případě, že si budete chtít udící brikety Bradley objednat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

udici-brikety-bradley-0001
udici-brikety-bradley-0005

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit