K ČEMU SLOUŽÍ DRUHÝ ROŠT V KAMADO GRILU PITBOSS?

Dobrý den, k čemu prosím přesně slouží druhý rošt, který je v kamado grilu PitBoss? Děkuji.
03.06.2021 Jan N.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za otázku. Druhý, nástavbový rošt u kamado grilu PitBoss má několik funkcí a především výhod:

Zaprvé významně zvyšuje celkovou plochu, kterou můžete v grilu využít na přímé či nepřímé grilování. Takto se může připravovat, grilovat naráz ve dvou úrovních. Horní rošt nebude vystaven tak intenzivnímu žáru a můžete v něm mít například přílohu nebo zeleninu ke grilování, která bude chutnat naprosto báječně. A pod tím ve spodním roštu maso.

rošt u kamado grilu PitBoss

Další obrovskou výhodou je, že oba rošty jsou zčásti odklápěcí a můžete tak bez starostí a zbytečných manipulací s rošty navíc v klidu přiložit uhlí či brikety nebo pohrabáčem zmíněné palivo mnohem snadněji rozprostřít.

nerezový rošt u kamado grilu PitBoss

Rošt lze také využít v součinnost s keramickým deflektorem, který je součástí grilu a umožňuje nepřímé grilování, kdy lze grilovat nepřímo pouhým umístěním do grilu. Po vyjmutí deflektoru z grilu je opět možno grilovat napřímo. Deflektor je také možné použít i jako pizza kámen pokud jej otočíme správnou stranou (logem PitBoss) vzhůru a připravíme si tak pizzu jako z pravé italské pizzerie.  

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, ať se již jedná o grily, grilování, můžete nás kontaktovat na naší zákaznické lince či využít online kontaktní formulář na našich webových stránkách. Případně nás můžete navštívit v kamenné prodejně s grily Vladeko v Tachlovicích. Děkujeme.  

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit