K čemu slouží grilovací kroužek Remundi?

Dobrý den, ve vaší nabídce jsem narazila na grilovací kroužek od firmy Remundi. Není mi však jasné k čemu slouží. Můžete mi to prosím objasnit?
Tereza H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Remundi grilovací kroužek s poklicí slouží jako pomůcka pro vyhranění prostoru na úpravu daného jídla. Dalo by se říci, že jedná o takovou pánvičku bez dna. Dno je v tomto případě nahrazeno grilovací plochou. Doporučujeme ho používat v grilech, které obsahují hladký tál. Na tálu bez vzoru se vám bude totiž snáze manipulovat po grilovací ploše. 

grilovací tál

Samozřejmě, že nejlépe se tento doplněk vyjímá na grilovacích ohništích od Remundi kvůli sladěnému designu. Kombinace nerezu a rzi je prostě stylová a obdivovat ji bude nejedna návštěva. Navíc všechny grily od Remundi mají velkou hladkou grilovací plochu, ke které je přístup z mnoha míst díky jejímu tvaru. Grilovacích kroužků tam tak využijete hned několik najednou.

grilovací kroužek Remundi

Když tuto netradiční pánvičku zrovna nebudete potřebovat, můžete ji snadno zavěsit na zahnutou lištu Remundi s ostatními doplňky. Kroužek má na konci držadla oko, díky kterému se nemusíte bát, že kroužek z háčku lišty vypadne.

Pokud budete chtít zabránit úniku tepla, stačí kroužek přiklopit praktickou pokličkou, která je s ním dodávána. Jedná se tedy o možnost připravovat dané jídlo ve vyšších teplotách než zbývající kousky na grilovací ploše.

grilovací kroužek Remundi

Grilovací kroužky u nás najdete hned ve třech variantách s odlišným průměrem. Nejmenší z nich má průměr 14 cm, prostřední 20 cm a největší plochu Vám ohraničí kroužek o průměru 24 cm.

grilovací ohniště remundi

Foceno na Grilovací ohniště Remundi Nero L 84 

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. Petr, Tým Grilykrby.cz

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit