Ke kterým udírnám pasuje dřevěný stůl Bradley Smoker?

Dobrý den, měl bych zájem o pojízdný stůl pro udírny Bradley Smoker. Můžete mi prosím říct, jestli je stolek vhodný pro všechny typy udíren nebo jde do páru jenom s těmi menšími? Děkuji za vaši odpověď.
05.12.2018 Jan R.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávaný pojízdný skládací stůl pro udírny Bradley Smoker má rozměry 64,5 x 50,5 x 92 cm a na jeho dřevěnou desku můžete postavit libovolnou domácí udírnu Bradley z naší nabídky a všechny se na desku vejdou. Dřevěný stůl má totiž zcela univerzální rozměry. Navíc je vybaven skládacím mechanismem, takže v době nepoužívání nezabírá prakticky žádné místo.

pojizdny-stul-pro-udirny-bradley

Pokud budete mít o dřevěný stůl pro udírny Bradley Smoker nadále zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Oslovit nás můžete například pomocí naší zákaznické linky, případně můžete pro tyto účely využít kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

100-1651
100-1626
100-1629
100-1616

Aktuality

Archiv aktualit