Keramický gril Lidl a jeho příslušenství?

Dobrý den, mám keramický gril Lidl a rád bych si k němu dokoupil nějaké příslušenství - pánvičky, litinový rošt, obal na gril popř. grilovací náčiní. Můžete mi prosím poradit, které z Vámi nabízeného příslušenství by mi do grilu pasovalo?
02.06.2021 Saša R.

Naše odpověď:

Dobrý den, 

děkujeme Vám za dotaz. Je mi líto, ale s keramickým grilem Lidl bohužel nemáme žádné zkušenosti. V naší nabídce jsou pouze keramické grily prověřených značek jako Big Green Egg a Monolith. Poprosím Vás o zaslání rozměrů Vašeho grilu s fotografiemi a pokusíme se pro Vás najít odpovídající produkty. 

keramický gril lidl

Námi prověření výrobci mají keramické grily v několika velikostech a tudíž i nabízené příslušenství jako jsou nerezové či litinové rošty, deflektory, nástavbové rošty, grilovací desky i různé grilovací mísy či pekáče jsou nabízeny v několika velikostech, aby do příslušného grilu dokonale pasovaly. Určitě dokážeme společnými silami vybrat to správné pro Váš keramický gril z Lidlu.

keramický gril lidl

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, ať se již jedná o grily či cokoliv kolem grilování, můžete nás kontaktovat na naší zákaznické lince či využít online kontaktní formulář na našich webových stránkách. Případně nás můžete navštívit v kamenné prodejně s grily Vladeko v Tachlovicích. Děkujeme.

keramický gril lidl

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit