Kolik bočních hořáků je na plynovém grilu Rösle Videro?

Dobrý den, sháním gril se dvěma bočními hořáky? Máte nějaký takový v nabídce? Mě by stačil jeden, ale manželka trvám na tom, že dva budou lepší. Co vy si o tom myslíte?
Tomáš M.

Naše odpověď:

Dobrý den, Tomáši. Ano, v naší nabídce najdete i plynové grily, které mají v každém bočním stolku zabudovaný hořák. Jedná se o plynové grily Rösle, které jsou schované pod prověřenou německou značku s řadou pozitivních referencí od našich zákazníků na jejich výrobky.  

plynový gril rösle videro

Na pravé straně grilu je klasický plynový hořák, na který můžete umístit hrnec, či wok pánev. Perfektně Vám poslouží při přípravě omáček, polévek, menších kousků zeleniny i příloh k masu. 

hořák plynového grilu rösle

Levý stolek je vybaven Primezone, kterou lze ale využít jako další hořák. Primezone je limitovaná prostorem, větší nádobí proto doporučujeme používat na klasickém hořáku, pro přípravu omáček je ale ideální. Primezone primárně ovšem slouží na grilování steaků. Při plném výkonu zde můžete dosáhnout žáru až 800 °C, což napomůže maso rychleji zatáhnout, aby neztratilo tolik šťávy a zároveň aby na jeho povrchu vznikla křupavá kůrčička. Jedná se tedy o poměrně univerzální vychytávku, kterou určitě využijete.

boční hořák grilu rosle

Pokud bojujete s nedostatkem prostoru, určitě vás potěší, že oba boční stolky s hořáky grilu jsou sklopitelné. Grily se od sebe liší pouze velikostí grilovací plochy a tudíž i počtem hořáků. 

Plynové gril Rösle se vyrábí ve čtyřech variantách:        

Pokud budete grilovat jen pro Vás dva, bude pro Vás dostačující varianta grilu Rösle Videro G2-S. Grily Rösle Videro G3-S a G4-S doporučujeme pro rodiny s dětmi nebo pro milovníky grilovaček ve více lidech. Poslední varianta grilu Rösle Videro G6-S je vhodná i do gastro provozu.    

plynový gril rösle videro

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-kolik-bocnich-horaku-je-na-plynovem-grilu
2-kolik-bocnich-horaku-je-na-plynovem-grilu
3-kolik-bocnich-horaku-je-na-plynovem-grilu
4-kolik-bocnich-horaku-je-na-plynovem-grilu

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit