Které udírny Bradley je možné propojit s chytrým telefonem?

Dobrý den, které z vašich elektrických udíren Bradley je možné propojit s chytrým telefonem a aplikací iSmoke? Děkuji za odpověď.
08.01.2019 Kamil H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Propojení s chytrým telefonem a následné využívání aplikace iSmoke je možné pouze u elektrické udírny Bradley Smart Smoker. Ostatní udírny Bradley Smoker, ať už s digitálním nebo manuálním ovládáním tuto možnost nenabízejí. Elektrická udírna Bradley Smart Smoker je také jediná z naší nabídky, která má na ovládacím panelu generátoru kouře také přípojky pro dvě tepelná čidla pro měření teploty uvnitř uzených pokrmů. Elektrická udírna Bradley Smart Smoker stojí 32 990 korun a na našich webových stránkách jí najdete pod katalogovým kódem BS916EU.

V případě, že budete mít o elektrickou udírnu Bradley Smart Smoker zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte se na nás obrátit. Oslovit nás můžete pomocí naší zákaznické linky, své dotazy nám můžete posílat také prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde vám bude k dispozici jeden z našich technických poradců.

100-1460
tepelna-cidla
100-1467
udirna-bradley-smart-smoker

Aktuality

Archiv aktualit