Lze u udírny Bradley vypnout generátor kouře během uzení?

Dobrý den, je možné u elektrické udírny Bradley vypnout generátor kouře během uzení? Díky za pomoc.
22.12.2020 Martin N.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Vás dotaz. U udíren Bradley original není možnost samovolného vypnutí generátoru kouře. Generátor kouře lze použít pro uzení studeným kouřem, případně lze spolu s ním zapnout topnou spirálu.

U modelu Bradley Smoker Digital, který obsahuje digitální řídí jednotku jsou možností nastavení mnohem širší. Na digitální jednotce si můžete sami dle chuti zapínat a vypínat, jak generátor kouře, tak topnou spirálu. Není problém zapnout generátor kouře na první dvě hodiny. Poté mít zapnutou pouze topnou spirálu a naopak. Během uzení můžete kdykoli měnit nastavení, zvýšit časový interval, vypnout topnou spirálu atd. Jednou podmínkou je mít v generátoru kouře dostatečnou zásobu udících briket, bez nich nebude logicky ani produkce kouře.

Na obrázku níže můžete vidět digitální jednotku udírny Bradley Smoker 6 digital, se zapnutým pouze generátorem kouře bez topné spirály.

generátor kouře u udírny Bradley

Na obrázku níže můžete vidět digitální jednotku udírny Bradley Smoker 6 digital se zapnutou topnou spirálou, bez generátoru kouře.

udírna bradley smoker

V případě, že budete mít jakékoliv další otázky ohledně udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.    

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit