Může být gril Weber Pulse vystaven povětrnostním podmínkám?

Dobrý den, mám na balkoně elektrický gril Weber Pulse 1000. Můžu ho tam nechat stát přes celou grilovací sezónu nebo je nutné ho uklidit dovnitř?
Jiří W.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Elektrický gril Weber Pulse 1000 je na grilování na balkoně jako dělaný. Gril jako takový na balkoně celý rok být může bez ohledu na počasí, ovládací panel je náchylný na vodu a tudíž je nutné ho po každém grilování z grilu vyjmout a uložit na suché místo doma. V krabici s grilem je za tímto účelem speciální krabice sloužící k ukládání panelu, termosond pro iGrill a napájecího kabelu. Vyjmutí ovládacího panelu je velmi snadné, stačí jej za pomoci malé síly tahem vyndat.

Může být gril Weber Pulse vystaven povětrnostním podmínkám

V ovládacím panelu je veškeré elektrické ovládání grilu. Voda a vlhkost jsou pro něho spolehliví zabijáci. Samozřejmě se nemusíte obávat několika málo kapek během grilování, ale na větší deště prostě není dělaný. V ovládacím panelu je zabudovaná také chytrá teplotní sonda iGrill, která za Vás snímá teplotu v grilu i v připravovaném pokrmu. Stejně jako voda nedělá dobře ovládacímu panelu, stejně tak bych nenechal v průtrži mračen stát samotný Pulse. Pro tyto účely Weber vymyslel speciální ochranný obal z nepromokavého materiálu, který je odolný proti dešti, sněhu a vyrovná se skoro i s tornádem.

Může být gril Weber Pulse vystaven povětrnostním podmínkám

Pokud máte o krycí obal na gril Weber Pulse 1000 zájem nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit