Může se v udírně Borniak UWD-70 udit i v zimě?

Dobrý den, uvažuji o koupi elektrické udírny Borniak UWD-70 a rád bych se proto zeptat, zda je možné udírnu používat i teď v zimních měsících, nebo byste mi koupi udírny spíš doporučili až na jaro? Děkuji za odpověď.
04.02.2019 Monika T.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávaná domácí udírna Borniak UWD-70 disponuje silným výkonem a je dokonale odizolovaná, takže není žádný problém jí používat i v zimě. V hlavní udící komoře je umístěno topné těleso o příkonu 1 400 wattů a v generátoru kouře je topná spirála na rozpalování udící štěpky, která dosahuje příkonu 125 wattů, díky tomu lze v Borniaku UWD-70 udit i když venkovní teploty klesnou pod bodem mrazu.

V případě, že budete mít o elektrickou udírnu Borniak UWD-70 nadále zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále máte možnost posílat nám své dotazy prostřednictvím kontaktního online formuláře anebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde si můžete poptávanou udírnu prohlédnout na vlastní oči, a vaše případné dotazy zodpoví jeden z našich odborných poradců.

dsc-0118
dsc-0125
dsc-0106
dsc-0099

Aktuality

Archiv aktualit