Můžu dokoupit rotisserii ke grilu Big Green Egg?

Dobrý den, rádi bychom měli ke grilu Big Green Egg otočný rožeň na grilování kuřat a větších kusů masa.  Je možné ho k vajíčku dokoupit?
Ctibor M.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Rotisserie, kterou máme v nabídce, je určena pouze pro keramické grily Monolith. Na grilech Big Green Egg jsme ji zkoušely, ale bohužel nesedí na nich tak, jak by měla, viz. foto.

rotisserie ke grilu big green egg

Rotisserie pro grily Monolith na grilu Big Green Egg

Proč nelze dokoupit rotisserii ke grilu Big Green Egg?

jak funguje gril big green egg

Jak sám výrobce Big Green Egg uvádí: rotisserie, která zajišťuje, aby bylo maso opečené ze všech stran, v keramickém grilu Big Green Egg není potřeba. Vše, co je potřebujete je ConvEGGtor, díky kterému působí teplo na maso ze všech stran, a nejen ze spodu, jak je tomu při grilování v běžných grilech zvykem. Svojí práci odvede i keramika, která teplo dobře absorbuje a izoluje. ConvEGGtor na našich stránkách najdete v kategorii rošty pro grily Big Green Egg.

grilované kuře v big green egg

Co se týče kuřete a ostatního libového masa, které chcete dělat v Big Green Egg, budete příjemně překvapeni. Keramický gril skvěle zadržuje nejen teplotu ale i vlhkost, takže nemusíte mít strach, že by maso bylo vysušené.

V případě, že budete mít další otázky ohledně keramických grilů Big Green Egg nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

1-muzu-dokoupit-rotisserii-k-big-green-egg
2-muzu-dokoupit-rotisserii-k-big-green-egg
3-muzu-dokoupit-rotisserii-k-big-green-egg

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit