Můžu změnit rozmístění briket při nepřímém grilování?

Dobrý den, můžu při nepřímém grilování na grilu Master Touch SE E-5775 umístit brikety pouze k jednomu okraji grilovacího roštu a ne k oběma, jak je při nepřímém grilování zvykem? Děkuji za vaši odpověď.
17.06.2019 Ondře R.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Tato grilovací metoda možná je. Přezdívá se jí „metoda“ dvou zón a vtip spočívá v jinačím rozmístění briket. Zatímco při klasickém grilování nepřímou metodou jsou brikety rozmístěny po obou stranách grilu, při grilování metodou „dvou zón“jsou brikety umístěny pouze na jedné straně a druhá prázdná pak slouží ke grilovní.

V případě, že bude váš zájem o kotlový gril Weber Master Touch SE E-5775, nebo kdybyste se chtěl přeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účele je vám k dispozici naše zákaznická linka, dále nám své dotazy můžete zasílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v našem obchodě Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

Aktuality

Archiv aktualit