Pasují teflonové rošty Jerky Rack do všech typů udíren Bradley?

Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Vejdou se teflonové udící rošty Bradley do všech druhů udíren této značky nebo jen do některých? Děkuji za odpověď.
12.02.2019 Radim V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Poptávané teflonové rošty Jerky Rack Bradley Smoker jsou kompatibilní se všemi druhy a velikostmi udíren Bradley Smoker z naší nabídky. Rošty jsou vhodné zejména pro přípravu sušeného masa. Teflonové rošty Jerky Rack prodáváme za cenu 1 090 korun a na našich stránkách je najdete pod produktovým kódem BTJERKYRACK. Jedno balení obsahuje celkem 4 teflonové rošty.

V případně, že budete mít o teflonové rošty Jerky Rack Bradley Smoker nadále zájem, nebo kdybyste chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Můžete nás oslovit například prostřednictvím naší zákaznické linky, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete přijet navštívit do našeho kamenného obchodu Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde můžete vše probrat s jedním z našich odborných poradců.

100-1549
100-1571
100-1624
100-1558
100-1533

Aktuality

Archiv aktualit