Poradíte mi, které udící brikety se hodí ke zvěřině?

Dobrý den, máme doma elektrickou udírnu Bradley Smoker Original 4. Mohli byste mi doporučit nějaké udící brikety vhodné pro zvěřinu? Děkuji za odpověď.
08.01.2019 Eliška V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. K vyuzení zvěřiny můžete použít například udící brikety Bradley Smoker Bílý dub, které máme skladem v balení po 48 a 120 kusech. V úvahu připadají také udící brikety Bradley Smoker Pekan, které jsou rovněž dostupné ve dvou baleních, tedy po 48 a 120 kusech. V neposlední řadě můžete k vyuzení zvěřiny použít i udící brikety Bradley Smoker Hickory, které si můžete koupit v balení po 48 nebo po 120 kusech. V naší nabídce najdete také prémiové udící brikety Bradley Smoker s příchutí šalvěj, které jsou k zauzení zvěřiny jako dělané. Jedno balení obsahuje celkem 48 udících briket.

Pokud budete mít o nabízené udící brikety zájem, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře anebo se za námi můžete vypravit do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy).

100-1974
generator-koure
100-1973
100-2129

Aktuality

Archiv aktualit