Přeprava dřevěných udíren

Dobrý den, chci si u Vás objednat dřevěnou udírnu, jaké jsou možnosti dopravy, bojím se o možné poškození. Díky za odpověď.
Ladislav H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Možnosti dopravy jsou buď naší firemní dopravou nebo pomocí přepravní společnosti TOPTRANS.

Záleží na místě, kam budeme udírnu navážet. Po Praze a okolí rozvážíme dřevěné udírny Master Smoker vlastními auty. Zde zaručíme, že se k Vám udírna dostane bez sebemenších komplikací. V případě Toptransu udírnu odesíláme v polosloženém stavu pečlivě zabalenou na paletě. Udírna jako taková je složena, se střechou. Podstavec a topeniště je rozebráno a pečlivě zabaleno uvnitř udírny. Poškození se nemusíte obávat, za celou dobu expedice těchto udíren jsme neřešili jediný problém s dopravou. Níže přikládáme několik fotek pro reálnou představu, jak to u nás funguje.

výroba dřevěných udíren Master Smoker

Dřevěná udírna

V případě, že se budete mít další dotazy ohledně udírny, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit