Proč používat k sušení masa podložku?

Dobrý den, rád bych zkusil sušit maso v udírně. Koukal jsem, že máte v nabídce příslušenství, které je k tomu dobré pořídit. K čemu je dobrá silikonová podložka, kterou v té kategorii máte?
Dušan M. 

Naše odpověď:

podložka uvnitř udírny Borniak

Nepřilnavá silikonová podložka Bradley Magic Mats uvnitř elektrické udírny

Proč použít silikonové podložky pro sušení masa v udírně?

Děkujeme za dotaz, Dušane. Podložka se pokládá na rošty udírny, aby se na ně nepřilepilo maso, které budete sušit. Podložky jsou vyrobené ze silikonu, snadno se myjí a jsou nepřilnavé. Díky malým dírkám jimi navíc jen tak něco nepropadne, takže můžete klidně nakrájet maso na malé kousky. Dejte si však pozor, aby plátky byly stejně silné, aby všechny kousky byly hotové přibližně ve stejný čas. Aby se Vám maso lépe krájelo, dejte ho na 30-60 minut do mrazáku. Plátky masa pro sušení by měli být silné 3-6 mm

silikonové podložky do udírny

Silikonové podložky jsou v balení po čtyřech kusech a je možné je použít jak v elektrických udírnách Bradley, tak v udírnách Borniak.

Jak jinak sušit maso v elektrické udírně?

sušení masa v elektrické udírně

Další možností, jak zařídit, aby se Vám maso na rošty nepřichytilo, je napíchnout ho na špejle a plátky rozmístit tak, aby se nedotýkaly roštů.

V případě, že budete mít další otázky ohledně sušení masa nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

1-proc-pouzivat-k-suseni-masa-podlozku
2-proc-pouzivat-k-suseni-masa-podlozku
3-proc-pouzivat-k-suseni-masa-podlozku

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit