Prodáváte ke grilům Big Green Egg stojany na kuře?

Dobrý den, prodáváte ke grilům Big Green Egg nějaké pekáče nebo stojany na grilování celého kuřete, případně i větší drůbeže? Děkuji za odpověď.
19.06.2019 Robert Z.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Doplňků pro grily Big Green Egg, na kterých lze připravit celé kuře, nebo jinou drůbež hned několik. Patří mezi ně například keramický stojan na kuře, který prodáváme za cenu 673 korun, a v našem e-shopu mu přísluší katalogové číslo 119766. Nabídnout vám můžeme také chromovaný stojan na kuře na plechovce piva, který stojí 499 korun a v našem e-shopu jej najdete pod číslem 002099. Kromě stojanů na kuře máme v nabídce také velký keramický stojan na krůtu, který na chlup stejný jako keramický stojan na kuře, jen je o něco větší. Keramický stojan na krůtu stojí 896 korun a na našem webu jej najdete pod katalogovým číslem 119773.

V případě, že budete mít o nabízené produkty zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete na naší zákaznické lince, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v naší prodejně Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit