Prodáváte kuchařky s recepty na grilování?

Dobrý den, prodáváte nějaké kuchařky s recepty na grilování? Děkuji za odpověď.
26.06.2018 Helena M.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V naší aktuální nabídce máme celkem šest tematicky různě zaměřených kuchařek. Takovou základní kuchařkou je Weber Bible grilování. Kuchařka obsahuje spoustu zajímavých receptů, ale také celou řadu rad a tipů, jak si grilování zjednodušit a zpříjemnit. Bible grilování stojí 499 korun a na našich webových stránkách jí najdete pod číslem 50039. Kromě Bible grilování vám můžeme nabídnout také kuchařku „Rozpal to, šéfe!“ od notoricky známého kuchaře Zdeňka Pohlreicha. V knížce najdete 91 originálních receptů, které jsou vždy doplněny atraktivními fotografiemi a podrobným pracovním postupem snadno srozumitelným i pro nováčky. „Kuchařka Rozpal to, šéfe!“ stojí 399 korun a na našem webu jí dohledáte pod katalogovým číslem AD6009.

V naší nabídce máme také tři tematicky vyhraněnější kuchařky zaměřené na kuřecí maso, hamburgery a steaky. Kuchařku zaměřenou na kuřecí maso prodáváme za 279 korun a na stránkách našeho e-shopu je dohledatelná pod číslem 45441. Na stránkách brožované kuchařky najdete nejen nejrůznější recepty na jídla z kuřecího masa, ale také tipy na velmi chutné marinády, omáčky apod. Hamburgerová kuchařka stojí 279 korun a má produktové číslo 31159. Na více než 140 stránkách najdete recepty na hamburgery z hovězího, vepřového a kuřecího masa a i na vegetariánské burgery. Steakovou kuchařku máme v nabídce za 279 korun a v našem e-shopu jí najdete pod kódem 31142. Knížka obsahuje kromě četných receptů také zajímavé rady a poučky jak správně propéct steak a řadu dalších užitečných rad.

Také vám můžeme nabídnout také grilovací kuchařku zaměřenou na bezmasá jídla na gril. V naší bezmasé Weber kuchařce najdete řadu zajímavých receptů na vegetariánská i veganská jídla. Vegetariánská kuchařka stojí 279 korun a v našem e-shopu jí najdete pod katalogovým číslem 45489. V případě, že budete mít o některou z nabízených grilovacích kuchařek zájem, nebo kdybyste se chtěla přeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo nás můžete přijet navštívit do našeho obchodu Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde s vámi vše, co vás bude zajímat, probere jeden z našich odborných poradců.

1
2
5
dsc-0934
dsc-0968
dsc-0975
dsc-0976
dsc-0958
dsc-0961
dsc-0967
dsc-0963
kucharky-005-fancybox
weber-kucharky-fotky-pro-novinku-001-fancybox

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit