Prodáváte nějaké příslušenství pro grily Weber Pulse?

Dobrý den, můžete mi doporučit nějaké příslušenství pro grily Pulse? Konkrétně bych měl zájem o kámen na pizzu, ale nevím, který z těch vašich pasuje na gril Pulse 2000. Děkuji za odpověď.
27.06.2018 Vladimír J.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Ke grilu Weber Pulse 2000 vám můžeme doporučit ochranný obal pro grily Pulse. Obal je vyroben z pevného a odolného materiálu a chrání gril před poškrábáním, prachem a dalšími nečistotami, ale také před vlhkem a klimatickými vlivy obecně. Pokud jde pizza kámen pro elektrický gril Weber Pulse 2000, můžeme vám doporučit malý grilovací kámen z černé keramiky. Kámen má průměru 26 centimetrů, takže se pohodlně vejde na Vámi poptávaný gril Weber Pulse 2000, ale třeba i na rošty menších grilů Weber jako je třeba Smokey Joe Premium. Kromě malého grilovacího kamene vám můžeme doporučit také litinový tál, který je přímo vyrobený pro grily Weber Pulse. Co do použití je velmi univerzální, skvěle se na něm griluje zelenina, ryby, krevety a jiné mořské plody, ale třeba i volská oka, omelete, sladké lívance nebo palačinky. Litinový tál stojí 1 699 korun a na našich webových stránkách jej najdete pod katalogovým číslem 6609. Další doplněk, který vám ke grilu Weber Pulse 2000 můžeme nabídnout je otáčecí špíz pro grily Pulse poháněný elektrickým motůrkem. Špíz je ideální pro grilování celé drůbeže, pečení a jiných velkých kusů masa. Otáčecí špíz pro grily Weber Pulse stojí 4 999 korun a na našich webových stránkách jej dohledáte pod katalogovým číslem 7660.

V případě, že budete mít o nabízené příslušenství pro grily Weber Pulse zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Kontaktovat nás můžete na naší zákaznické lince, nebo nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny Weber World Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde si můžete řadu nabízených doplňků prohlédnout na vlastní oči, a vaše případné dotazy zodpoví jeden z našich technických poradců.

img-0189
img-0190
p1070524
p1070529
p1070528