Prodáváte nějakou krycí plachtu pro Big Green Egg Medium?

Dobrý den, mám na zahradě keramický gril Big Green Egg Medium a hodila by se mi k němu nějaká krycí plachta. Máte něco takového skladem? Děkuji za odpověď.
13.05.2019 David S.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Krycí plachtu, respektive ochranný obal pro keramické grily Big Green Egg Medium (ale i ostatní modely) v nabídce máme. Obal je vyroben z nepromokavé PVC tkaniny a chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotami. Obal je natolik spolehlivý, že jím stačí gril zakrýt a pak jej můžete nechat klidně celý rok venku. Obal má černou barvu a vyšité logo Big Green Egg. Cena ochranného obalu pro grily Big Green Egg Medium činí 3 154 korun a na našich webových stránkách jej najdete pod číslem 116970.

V případě, že budete mít o ochranný obal pro grily Big Green Egg Medium nadále zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete prostřednictvím naší zákaznické linky, dále nám své dotazy můžete posílat pomocí kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit v našem obchodě Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit