Prodáváte obaly na grily Big Green Egg?

Dobrý den, prodáváte na keramické grily Big Green Egg také nějaké příslušenství? Zájem bych měl zejména o ochranný obal na Big Green Egg Large. Děkuji za odpověď.
Lenka H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. V naší nabídce najdete pestrý výběr nejrůznějšího příslušenství pro keramické grily Big Green Egg zahrnující různé typy stojanů, vozíků a pomocných madel, která usnadňují manipulaci s grilem a jeho převážení. Ke grilu si můžete také přikoupit praktický pohrabáč, nerezové kleště na obracení masa, pečící kámen z keramického kordieritu apod. V nabídce najdete také konvektor, který usnadňuje nepřímé grilování na Big Green Egg. Co se týče ochranného obalu, můžeme vám nabídnout obal přímo určený pro váš model grilu, tedy Big Green Egg Large. Cena za ochranný obal činí 3 392,- a na našich webových stránkách je dohledatelný pod produktovým kódem 116987.

V případě, že budete mít o ochranný obal na gril Big Green Egg Large, nebo další příslušenství, nebo kdybyste měla nějaké další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, případně nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97, kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

100-4325
100-4317
100-4326
100-4275
100-4370

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit