Prodáváte příslušenství pro udírny Bradley Smoker?

Dobrý den, chtěl bych si ve vašem obchodě vybrat nějaké doplňky k elektrické udírně Bradley Smoker 4, můžete mi nějaké doporučit? Děkuji za vaši pomoc.
09.01.2019 Aleš K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Doplňků pro domácí elektrické udírny Bradley Smoker máme celou řadu. Jsou to například ochranný obal pro elektrické udírny Bradley Smoker 4, který stojí 1 190 korun a v našem e-shopu jej najdete pod produktovým kódem BTWRC. Dále vám můžeme doporučit teflonové rošty Jerky Reck, které jsou ideální pro přípravu sušeného masa, ale dají se využít i k jiným účelům. Teflonové rošty stojí 1 090 korun, na našich stránkách je najdete pod katalogovým kódem BTJERKYRACK. V nabídce najdete také náhradní udící rošty, ale také adaptér studeného kouře, který je kompatibilní se všemi modely domácích udíren Bradley Smoker a používá se uzení studeným kouřem, kdy je potřeba docílit provozní teploty kolem 20 °C. Šikovným doplňkem pak je i rozkládací stolek pod udírny Bradley Smoker, díky kterému bude udírna optimálnější pracovní výšku a bude snáze přístupná.

Pokud vás některé z nabízených doplňků zaujaly, nebo kdybyste měl nějaké další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Oslovit nás můžete například prostřednictvím naší zákaznické linky, dále nám své dotazy můžete posílat pomocí kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete vyhledat přímo v naší kamenné prodejně Vladeko v Tachlovicích, kde se vám bude osobně věnovat jeden z našich odborných poradců.

100-1571
100-1685
100-1625
100-1717
100-1937

Aktuality

Archiv aktualit