Prodáváte termosondy pro udírny Borniak?

Dobrý den, prodáváte k elektrickým udírnám Borniak nějakou externí termosondu na přesné měření teploty uvnitř masa? Děkuji za odpověď.
08.04.2019 Petr S.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Pro elektrické udírny Borniak vám můžeme doporučit digitální teploměr Borniak Bluetooth B-Therm. Tento moderní teploměr pro udírny Borniak je vybaven dvěma termo čidly, s jejichž pomocí můžete snadno měřit teplotu uvnitř masa. K teploměru je možné připojit 4 další termo čidla a najednou tak můžete měřit teplotu až už šesti pokrmů najednou. Teploměr Borniak Bluetooth B-Therm stojí 2 399 korun a v našem internetovém obchodě jej najdete pod produktovým kódem TR-10.

V případě, že budete mít o teploměr Borniak zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte se na nás obrátit. Oslovit nás můžete například na naší zákaznické lince, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete navštívit přímo v našem obchodě Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde si můžete udírny i teploměr prohlédnout na vlastní oči a s případnými dotazy se obrátit na jednoho z našich odborných poradců.

100-4940
a
100-4942
dsc-0139
100-4937

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit