Prodáváte topné spirály pro udírny Borniak?

Dobrý den, nedávno jsem si koupil generátor kouře Borniak + ochlazovač kouře a obojí bych chtěl nainstalovat do dřevěné udírny. Je možné pořídit si u vás i topnou spirálu s termostatem? Děkuji za odpověď.
14.01.2019 Milan H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Topnou spirálu vám můžeme dodat jako náhradní díl. Ovšem nejsme si zcela jistí, zda pro vás bude montážně výhodné použít typizovanou spirálu pro udírny Borniak nebo Bradley do vaší podomácku vyrobené udírny.

Nabízí se také otázka, zda by vám nestačil samotný tepelný výkon spirálu u generátoru kouře, který dosahuje výše 110 W (záleží však na velikosti a kvalitě izolace udírny). Zvláště pokud máte v úmyslu udit převáženě studeným kouřem. Určitě by stálo za to provést zatěžkávací zkoušku a na základě té se rozhodnout.

V případě, že váš zájem o topnou spirálu nadále trvat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete například prostřednictvím naší zákaznické linky, dále nám své dotazy můžete zasílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde vaše dotazy osobně zodpoví jeden z našich technických poradců.

Aktuality

Archiv aktualit