Rozdíl mezi poklopem a poklicí LotusGrill

Dobrý den, prosím o informaci, jaký je funkční rozdíl mezi poklopem LotusGrill a skleněnou poklicí. Děkuji za odpověď.
05.11.2020 Adéla H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Poklop LotusGrill i skleněná poklice na gril Lotus slouží k udržení teploty a správné cirkulaci vzduchu uvnitř grilu. 

Poklop grilu Lotus se skleněnou poklicí

Rozdíl je pouze ve výšce příslušenství. Pod skleněnou poklicí ugrilujete báječné steaky, hamburgery, mořské plody, nebo zeleninu. Problém může nastat v případě, že budete chtít ugrilovat žebírka nebo celé kuře na stojanu. Větší kus masa vcelku a k tomu pekáč s brambory už pod poklici nedáte.

Skleněná poklice grilu Lotus

V tomto případě je potřeba využít výhody vysokého poklopu LotusGrill, jehož součástí je též skleněná poklice s teploměrem. Skleněnou poklici na poklopu můžeme navíc "otevřít". Tímto otevřením získáme větší možnost regulace teploty a proudění vzduchu.

Poklice na poklopu LotusGrill

V případě, že si budete chtít gril na dřevěné uhlí Lotus nebo příslušenství LotusGrill zakoupit nebo budete mít další otázky ohledně jejího fungování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit