Smažené řízky na bezkouřovém grilu Lotus

Dobrý den, mám doma gril na dřevěné uhlí Lotus. Existuje nějaké příslušenství, na kterém by šly na grilu udělat i řízky, volská oka nebo nějaká zeleninová směs? Děkuji.
18.11.2020 Kateřina F.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Ke grilu Lotus si u nás můžete vybrat z nabídky různého příslušenství LotusGrill. Pro Váš účel bude nejlepší volbou grilovací plotna LotusGrill. Plotna má jako povrchovou úpravu nepřilnavý povrch Lotan, který je vhodný pro grilování, pečení i smažení a jeho údržba je velmi snadná. Plotna má dvě strany. Hladkou stranu právě pro přípravu zeleninových směsí, volských ok, pečených koláčů a právě i smažení řízků.

plotna LotusGrill

Vroubkovaná strany je ideální pro pečení větších kusů masa, steaků a hamburgerů, kdy na mase po dogrilování zůstává velmi atraktivní mřížka a maso je tedy perfektní i na pohled. Obě strany mají plotny mají navíc kolem dokola žlábek pro odtékání přebytečných šťáv a tuku z masa.

oboustranná deska LotusGrill

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství ke grilu Lotus, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. Neváhejte nás kontaktovat za každé situace. Žádný dotaz pro nás není mimo mísu.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit