Vyrábíte venkovní kuchyně?

Dobrý den, před časem jsem na vašich webových stránkách zahlédl zajímavou nabídku na výrobu venkovní kuchyně. Je tato nabídka stále platná? Děkuji za odpověď.
02.08.2018 Daniel L.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Venkovní kuchyně s vestavenými plynovými grily Weber Genesis II jsou stále v naší nabídce a jsou dostupné k objednání. Aktuálně jsou k objednání dvě různé venkovní kuchyně, a sice venkovní kuchyně Modern a venkovní kuchyně Masiv. Vyrábíme si je sami v naší vlastní truhlářské dílně, přičemž obě kuchyně disponují velkou pracovní deskou a spoustou úložného prostoru v podobně nejrůznějších skříněk a šuplíků, kam se spolehlivě vejdou všechny pomůcky a nástroje, které k pohodovému grilování potřebujete. Venkovní kuchyně Masiv je vyrobena z robustního opalováním zdobeného smrkového dřeva a všechny skříňky a šuplíky jsou patřeny zdobenými železnými madly. V případě zájmu je možné přikoupit desku z přírodního kamene, vestavěnou ledničku či výrobník na led. Venkovní kuchyně Masiv stojí 84 340 korun a na našich webových stránkách jí najdete pod produktovým kódem KU1 2018.

Konstrukce venkovní kuchyně Modern se skládá z pevného kovového rámu a výplní z dýhované dubové dřevotřísky natřené ošetřujícím olejem. Stejně jako k modelu Masiv lze i k venkovní kuchyni přikoupit pracovní desku z přírodního kamene, ledničku a výrobník na led. Venkovní kuchyně Modern stojí 83 765 korun a v našem e-shopu jí najdete pod katalogovým číslem KU2 2018. V případě, že budete mít o nabízené venkovní kuchyně Weber zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále můžete využít kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo nás můžete přijet navštívit do naší kamenné prodejny Weber World Vladeko, kterou najdete v obci Tachlovice (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy) na adrese Karlštejnská 97.

img-0995
img-0996
img-0997
img-0998
img-0999
img-1006
p1080505
img-1000
img-1004
img-1005
img-1002